בלי לסתום את האף: איך להתמודד עם ריח של טחב?

ריח הטחב מביס אתכם בכל פעם מחדש? אתם אובדי עצות ורגע לפני כניעה מוחלטת לריח הטחב? אנחנו ב"הקץ לריח" נלחמים עבורכם! הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד: איך יש להתמודד עם ריחות הטחב?

בלי לסתום את האף: איך להתמודד עם ריח של טחב?

כלל הזהב: ריח לא משקר

נתחיל בדבר החשוב ביותר: ריח לא משקר ובהכרח מבשר לכם על משהו שאין להתעלם ממנו! רק בכדי להמחיש את הרעיון, נסו לחשוב על הדוגמא הבאה: עם כניסתכם לביתכם לאחר יום עבודה ארוך, אתם מריחים מיד ריח של תבשילים נהדרים שבישלו בעבורכם. ברור לכם כי אם ישנו ריח של תבשילים, הרי שבהכרח ישנם תבשילים על הגז. כך בדיוק עם ריח של טחב: כל עוד אתם מריחים ריח של טחב בבית, הרי שיש לכם בהכרח קירות לחים שככל הנראה מופיעים עליהם גם עובשים. 

"הריח יעבור מעצמו… זה ככה כל כמה חודשים"

בכל כמה חודשים אתם סובלים מגלי ריח של טחב? זה רק מוכיח את הטענה שלנו כי הריח אינו משקר. הנוסחה פשוטה למדי: אין ריח של טחב בלי טחב! ההתעלמות שלכם מהבעיה (וזו אכן בעיה), לא תעלים אותה, אלא להיפך: לחות היא המזון של העובשים ומבלי שהיא מטופלת כראוי, לא תסבלו רק מריח אלא גם מנוכחות של עובשים על התקרה, על הקירות, מאחורי ארונות המטבח והרשימה עוד ארוכה.

אסטרטגיית הטיפול בריח של טחב – ככה זה עובד

כפי שציינו, ריח חזק של טחב בבית מעיד בהכרח על סביבה לחה/ עובשים. ולכן, דרך הטיפול הנכונה מתפצלת לשני נתיבים שונים:

  • הצעד הראשון הוא השמדת עובשים. קירות לחים (נפוצים בעיקר בחדר הרחצה ובמטבח), מבססים את התנאים האידיאלים להיווצרות עובשים. אנו מציינים זאת משום שלעתים נדמה כי המכה הגדולה (והיחידה) היא רק הריח, אך אין זה כך. לאחר השמדת העובשים, נצבע את האזורים "הנגועים" בצבע המונע את חזרתם.
  • הצעד השני יהיה להשמיד את הריח. חשוב להדגיש כי ללא טיפול ייעודי לריח באמצעות מחולל אוזון, הריח ימשיך להטריד אתכם ולא יעלם כך מעצמו. 

ההבדל שבין השמדת ריח לטשטוש ריח – כל מה שחשוב לדעת

אנחנו יכולים לשער כי ניסיתם בעבר להתמודד עם ריח הטחב. זהו ריח חריף בעל אופי טורדני ועקשן. במילים אחרות? עד שלא תשמידו את הריח, הוא לא ימהר לעזוב. זהו המקום להדגיש את ההבדל המהותי בין טשטוש ריח ובין השמדת ריח:

  • טשטוש ריח פתרון זמני שתכליתו להקל עליכם מעט. טשטוש הריח מתבצע לרוב ע"י מבשמים שונים, נרות ריחניים וכיוצא בזה.
  • השמדת הריח טיפול יסודי ומקצועי הנשען על השמדת מקור הריח. כלומר, הטיפול מתמקד בגורם היוצר את הריח ולא בסימפטום עצמו, הריח. השמדת הריח היעילה ביותר היא באמצעות מחוללי אוזון.

 

רגע לפני שאתם מרימים ידיים, חכו! התקשרו אלינו כבר עכשיו ואנחנו נשמיד בעבורכם את הריח אחת ולתמיד. לפרטים נוספים – *9508 / 054-2028410

יש לכם שאלות נוספות?

דורון מנכ”ל: 054-2028410  |  טרי סמנכ”לית: 0544375378

משרד:  09-7799738 ,077-6707570, 077-2038410 

פקס: 077-5558376 מייל: doron@en-ovesh.co.il