מנטרל ריחות לא מצליח להשמיד את הריח הרע? זו הסיבה

אנחנו לא מכירים אתכם באופן אישי, אך דבר אחד יכולים לומר עליכם בוודאות: אין לכם כל עניין בריחות לא נעימים בחללי העבודה והמגורים שלכם. בעולם אוטופי, לא הייתם צריכים להטריד את עצמכם בנטרול של ריחות, אלא שהייתם נהנים דרך קבע מניחוחות נעימים, מרגיעים ומפנקים. את העולם האוטופי נשים בצד, ונחזור למציאות שבה עליכם להתמודד מדי פעם עם ריחות חזקים, מטרידים וכאלו שאף עלולים לגרום לפגיעה בבריאותכם.

בעת שאתם מריחים ריח "זר", הנטייה הטבעית היא לנסות ולהילחם בו. מרגע זה, רבים הופכים משועבדים לשלל תרסיסים בניחוחות שונים, נרות מפיצי ריח ועוד שלל טכניקות שאולי מטשטשות זמנית את הריח, אך בטח שלא משמידות אותו. 

גם אתם עייפתם מלנסות לנטרל ריחות שמטרידים אתכם? הגיע הזמן להבין מה לא עובד בשיטת נטרול הריחות שלכם, ובעיקר: האם יש מנטרל ריחות יעיל?

מנטרל ריחות לא מצליח להשמיד את הריח הרע? זו הסיבה

אילו ריחות אתם רוצים לסלק עם מנטרל ריחות?

רגע לפני שנדבר על נטרול ריחות, נתעכב על דבר חשוב לא פחות: אילו ריחות דחוף לכם כל כך לנטרל? מובן כי כל אחד נאלץ להתמודד עם ריחות אחרים, שהינם תוצר של אירועים חריגים או הרגלים שונים. לדוגמא:

  • ריח חזק של סיגריות במשרד/ בסלון הביתי (נובע כמובן מתוצאה של עישון בבית)
  • ריח חזק של עובש בחדר המפנק ביותר בבית – חדר הרחצה
  • ריח של רטיבות במחסן בחניה לאחר שהוצף 
  • ריח של עשן מחניק כתוצאה משריפה שפרצה בבית ועוד…

 

אז מדוע אינכם מצליחים להתמודד עם הריחות עם מנטרל ריחות? מ-2 סיבות עיקריות:

  • ראשית, אנו משערים כי "המנטרל" שאתם משתמשים בו, כלל לא מנטרל. מרבית התכשירים נועדו לבשם אווירה ולטשטש ריחות באופן זמני בלבד.
  • שנית, אסטרטגיית נטרול הריח מתמקדת בריח עצמו ולא במקור הריח.

 

שימו לב: לא תוכלו להיפטר לעולם מהריח הרע כל עוד לא תיפטרו מהגורם לריח. נציג בפניכם דוגמא שתוכל להמחיש לכם את הרעיון בצורה ברורה: נניח ועל השולחן בפינת האוכל מונחת לה קערת פירות. בתוך הקערה הססגונית והמזמינה, ישנו פרי רקוב שהעלה עובש. מבלי שתוציאו את הפרי הרקוב ותזרקו אותו לפח, הריח החזק הנידף ממנו לא יעלם (כן, גם אם תרססו את הבית ממושכות במבשם אווירה). השמדת מקור הריח = נטרול הריח!

אז איך מנטרלים ריחות בצורה יעילה?

שאלה חשובה והתשובה עליה היא מחוללי אוזון. אנחנו ב"הקץ לריח" מאבחנים את מקור הריח, משמידים אותו באמצעות מחוללי אוזון. וכך פוטרים אתכם מריחות רעים בבית/ במקום העבודה. האוזון מחזיק בתואר מחמיא למדי, כאחד מחומרי החיטוי והטיהור היעילים ביותר! במקומות בהם כשלו תכשירים אחרים, האוזון מצליח וכך משיב לכם את איכות החיים שנגזלה מכם.

לפרטים נוספים אודות נטרול ריחות באמצעות מחוללי אוזון, התקשרו – *9508 / 054-2028410

יש לכם שאלות נוספות?

דורון מנכ”ל: 054-2028410  |  טרי סמנכ”לית: 0544375378

משרד:  09-7799738 ,077-6707570, 077-2038410 

פקס: 077-5558376 מייל: doron@en-ovesh.co.il