מדוע חשוב לבצע איתור ריח רע בבית לפני השמדתו?

ישנה נוסחה שחשוב שגם אתם תכירו: איתור מקור הריח + השמדת מקור הריח = נטרול הריח. אסטרטגיית טיפול שאינה נשענת על הנוסחה הזו, תוביל בהכרח לכישלון. אנחנו ב"הקץ לריח" לא מעגלים פינות ולא מאמינים בקיצורי דרך. זו הסיבה שאנו מתעקשים להתעכב על איתור ריח רע בבית הלקוח. רק עם זיהוי מקור הריח, נוכל לפעול למען השמדת הריח בצורה אגרסיבית ומוחלטת. 

העובדים שלכם מלינים על ריח רע במשרד שפוגע להם בריכוז? הריח הרע מקשה על ילדיכם להירדם בלילה? אנחנו מגיעים אליכם לשים קץ לריח!

הטעות הנפוצה: נלחמים בריח ולא בגורם לריח

אנו יכולים לנחש כי מרבית הניסיונות שלכם להילחם בריחות הרעים, הסתיימו בתבוסה. האם אתם אשמים בכך? לא ממש. כשישנו ריח לא טוב, הנטייה המיידית היא לנסות ולטשטש אותו בכל דרך אפשרית! הבעיה היא שטשטוש הריח מעניק לכם הפוגה קצרה מאד מהריחות הרעים. כעבור זמן קצר הריח הרע חוזר, ואז אתם מוצאים את עצמכם בפעם המי יודע כמה מדליקים נרות, מרססים את הבית במבשמי אווירה ופותחים את החלונות לשעות ארוכות. 

הסיבה שאינכם מצליחים להביס את הריחות הרעים ידועה לנו: אתם נלחמים בריח ולא במקור הריח. האם יצא לכם לשאול את עצמכם מהי הסיבה לריח? אפשר רק לנחש שלא. מה שמעסיק אתכם (וגם בצדק) הוא הסימפטום – הריח שמציק לכם ופוגע בשלוותכם. 

איתור ריח רע בבית הינו השלב המקדים לטיפול בריח. ומה זה בעצם אומר? אנחנו נאתר עבורכם את מקורו של הריח. לרוב, ישנו אירוע מסוים ש"תוצר הלוואי" שלו הוא הריח. לדוגמא: שריפה שפרצה חלילה בבית, עובשים שאמנם טופלו אך נשאר בבית ריח חזק וכיוצא בזה. עם זיהוי מקור הריח והבנת דפוסיו (איך הוא פועל, אילו חיידקים ישנם באוויר), נוכל לנטרל אותו בצורה יעילה. 

מדוע אסור לכם להתעלם מריחות רעים?

ישנם ריחות מסוימים שאין עליהם באמת ויכוח – כולם יעידו בהכרח כי הם לא נעימים. הבעיה היא שריחות רעים (לדוגמא: ריח של טחב), הם הרבה מעבר לריחות "רעים":

  • חשיפה ממושכת לריח עלולה לפגוע בבריאות.
  • ריחות חזקים שכאלו עלולים לגרום לסחרחורות וכאבי ראש.
  • ההתעסקות המתישה (והבלתי פוסקת) בריח הרע פוגעת בריכוז ומייצרת מתחים. 

 

איתרנו את הריח בהצלחה! מה קורה מרגע זה?

לאחר איתור ריח רע בבית, נעבור לשלב הבא: נטרול הריח באמצעות מחולל האוזון! שביעות רצונכם חשובה לנו, ולכן אנו מבססים את נטרול הריחות ע"י חומר החיטוי היעיל והחזק ביותר המשמיד מזהמים רבים האדישים לתרכובות כימיות אחרות- מחולל אוזון.

זהו המקום להדגיש כי לא משנה כמה זמן אתם סובלים מהריח (חודש או שנתיים) ומהו מקורו (הצפה או עובשים), הטיפול שלנו יעיל ויצליח להעלים אותו. לפרטים נוספים וייעוץ חינם, התקשרו – *9508 / 054-2028410

יש לכם שאלות נוספות?

דורון מנכ”ל: 054-2028410  |  טרי סמנכ”לית: 0544375378

משרד:  09-7799738 ,077-6707570, 077-2038410 

פקס: 077-5558376 מייל: doron@en-ovesh.co.il