5 סיבות שבגללן נוצר ריח רע בבית

כבר זמן רב שאתם נאלצים לכסות את אפכם עם חולצתכם, רק לא להריח את הריח בבית? לפניכם, 5 הסיבות השכיחות שגללן אתם סובלים מריח רע בבית. 

5 סיבות שבגללן נוצר ריח רע בבית

1.חלל שלא אוורר זמן רב

נתחיל מהקל אל הכבד: ריח רע בבית יכול להיות המון פעמים תוצר של חוסר אוורור. למעשה, מספיק יום אחד שבו החלונות בחדר השינה סגורים בכדי שתריחו ריח לא סימפטי. מובן כי במקרים בהם החדר לא אוורר יום או יומיים, פתיחת החלונות מחדש תסייע בהעלמת הריח. הבעיה הופכת מורכבת יותר במקרים בהם החלל לא אוורר זמן רב. תקופת הקורונה היא דוגמא אקטואלית נפלאה: בתי עסק רבים היו סגורים במשך חודשים ארוכים. בעלי עסקים שפתחו מחדש או הגיעו לבקר בו, נחרדו לגלות ולשאוף ריח מחניק עד לכדי מצב שלא היה ניתן לשהות בעסק. הפתרון היעיל לנטרול הריח: מחוללי האוזון.

2.עישון בחלל סגור

בפועל, גם אם תעשנו במבנה סגור עם חלון פתח, הריח הדומיננטי ביותר בחלל יהיה של עישון. ההמלצה החד משמעית היא שלא לעשן בבית, אלא רק במפרסת. ריח הסיגריות עיקש, ופתרונות שלכאורה נועדו לנטרל אותו כמו תרסיסי ריח שונים, לא ממש עוזרים. מחולל האוזון לעומת זאת, יודע להתמודד בצורה נפלאה עם ריחות רעים שהינם תוצר של עישון.

3.ריחות רעים כתוצאה מעובשים

הקירות הלחים בבית הולידו עובשים? העובשים מולידים ריח רע בבית! צר לנו להיות אלו שמבשרים לכם זאת, אך העובשים בהכרח יגרמו לריח לא נעים בבית. רגע לפני שאתם פותחים את החלונות ומאווררים את החלל, דעו כי פתרון זה לא יביא עמו את הבשורה. נטרול ריח עובשים (כן, אותו ריח חריף, מחניק ומציק), צריך להתבצע ע"י מחוללי אוזון שמנטרלים בצורה מוחלטת את המזהמים האחראים למקור הריח וכמובן גם את הריח עצמו.

4.ריח שריפה

לא אחת מפורסמות ידיעות על שריפות בבתים שמקורן בתנורי חימום, מטענים של קורקינטים ונרות דולקים. אז לפני הכל, שלא תדעו מאירוע חירום שכזה. במידה ופרצה בדירתכם או במקום עבודתכם שריפה, דעו כי אינכם צריכים להשלים עם הריח הרע. מיותר לציין כי ריח שריפה נחשב לאחד הריחות המטרידים ביותר, ושאיפתו על בסיס יומי עלולה לגרום לסחרחורות, כאבי ראש ופגיעה בריכוז. האוזון נמצא יעיל לטיפול גם בריחות נזקי שריפה.

5.ריח רע בבית בעקבות הצפה

הודיתם על גשמי הברכה, אך הדבר האחרון שייחלתם לעצמכם הוא שהם יציפו אתכם. במידה והבית/מחסן/ חניון הוצף, הרי שבהכרח תסבלו בהמשך גם מריח חזק ומחניק שהינו תוצר של רטיבות. לאחר שטיפלתם בנזקי ההצפה, התפנו לטיפול בריח הרע. דעו כי ללא טיפול ייעודי לנטרול הריח, הוא לא ייעלם כך מעצמו. 

אל תתנו לריחות הרעים בבית לשלוט בכם – היו אתם אלו ששולטים בהם! נשמח לבצע בעבורכם טיפול יעיל כנגד הריחות הרעים באמצעות מחוללי אוזון. לפרטים נוספים וייעוץ ללא עלות, התקשרו – *9508 / 054-2028410

יש לכם שאלות נוספות?

דורון מנכ”ל: 054-2028410  |  טרי סמנכ”לית: 0544375378

משרד:  09-7799738 ,077-6707570, 077-2038410 

פקס: 077-5558376 מייל: doron@en-ovesh.co.il