אז למה עדיין יש לכם ריח של טחב בבית?

אתם למודי ניסיון וכבר יודעים: טחב ועובשים הם חברים טובים מאד. במקום בו ישנו טחב (לחות), גם ישנם עובשים שחוגגים ונהנים ממקום מגורים חמים, לח וקבוע. המשימה לעקור אותם ממקום מושבם אולי אינה פשוטה, אך אפשרית. מה שקורה המון פעמים הוא שגם אחרי שהם מושמדים בצורה יעילה, הם משאירים אחריהם מורשת וזכר: ריח של טחב בבית. 

אתם מוצאים עצמכם משועבדים למלחמה נגד העובשים? כבר זמן רב שאתם מסתובבים בבית עם אצבע על האף רק לא להריח את הריח החריף והמחניק? אנחנו ב"הקץ לריח" נכריע את המלחמה לטובתכם: הגיע הזמן להשמיד את ריח הטחב בבית!

אז למה עדיין יש לכם ריח של טחב בבית?

העובשים? הושמדו! וכעת? משמידים את הריח!

שימו לב: העובדה כי העובשים הושמדו בהצלחה, לא פוטרת אתכם בהכרח מריח של טחב בבית. רבים סבורים כי בעת שמתבצעת השמדה של עובשים והקירות נצבעים בריח מונע עובשים, הריח אוטומטית עובר. בפועל? אין זה כך. בכדי להמחיש זאת בצורה בהירה יותר, נציג בפניכם את הדוגמא הבאה: 

נניח ויש לכם במקרר אוכל מקולקל/ פג תוקף. ברור לכם כי אין בכוונתכם לאכול אותו, ולכן אתם רוצים "להשמיד" אותו ולהוציא אותו מהמקרר. כך, אתם יכולים להיות שקטים כי אף אחד מבני הבית לא יאכל בטעות את האוכל שאינו ראוי למאכל. את האוכל המקולקל שריחו חמוץ ולא ממש מעורר תיאבון, זרקתם לפח האשפה הביתי. עם זאת, לא הוצאתם את שקית האשפה מהבית. התוצאה: ריח המזון המקולקל "יבשם" את הבית שלכם. מבלי שתזרקו את שקית האשפה עם המזון המקולקל, לא תיפטרו מהריח.

כך בדיוק עם עובשים וריח של טחב: יש להשמיד את העובשים בצורה יעילה ויסודית, ולאחר מכן להתפנות לטיפול יסודי בריח באמצעות מחוללי אוזון. לא תטפלו בריח = הריח לא יעלם.

"האמת שכבר התרגלנו לריח… הטיפול לא דחוף לנו"

להגיד שהתרגלתם לריח זה כמו להגיד שהתרגלתם לעובדה כי נשקפת סכנה לבריאותכם! ריח של טחב בבית אינו רצוי ובהכרח מזיק לכם! הריח הרע של הטחב הוא הסימפטום שאמור להדליק לכם נורה ולהניע אתכם לפעול (וכמה שיותר מהר). דעו כי הריח מזיק לא פחות מהעובשים והטיפול בו הכרחי.

יש ברשותכם דירה להשקעה? טפלו בריח הטחב!

כבעלי נכסים המשכירים את דירותיהם, עליכם להבטיח דירה ראויה למגורים לדיירים שלכם. במילים אחרות? במידה ומופיעים עובשים על הקירות/תקרה בנכס, עליכם לטפל בהם. הסיבה לכך פשוטה: חשיפה ממושכת לעובשים עלולה לפגוע בבריאות, מה שהופך דירה "נגועה" בעובשים אוטומטית לכזו שאינה ראויה למגורים. 

ומה באשר לריח העובשים? גם טיפולו באחריותכם. מעבר לכך שזוהי חובתכם המוסרית והחוקית בפני הדיירים, הרי שחשוב לזכור דבר נוסף: מבלי שתטפלו בעובשים ובריח החזק שלהם, הרי שיהיה לכם קשה עד בלתי אפשרי להשכיר את הנכס. 

אינכם צריכים להשלים עם ריח של טחב בבית! אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לייעוץ חינם ולתיאום ביקור אצלכם. יחד, נשים את הקץ לריח! *9508 / 054-2028410

יש לכם שאלות נוספות?

דורון מנכ”ל: 054-2028410  |  טרי סמנכ”לית: 0544375378

משרד:  09-7799738 ,077-6707570, 077-2038410 

פקס: 077-5558376 מייל: doron@en-ovesh.co.il